31.05.2017

Landrynkowe Serduszka, czyli Cleo - Kali 70HH (PL/ENG)

Za każdym razem, kiedy mam okazję wybrać sobie do testów coś od Panache, idę w staniki najbardziej kolorowe z możliwych. Przy moim rozmiarze oferta Cleo wydaje się być nie lada rarytasem, we wszystkich kolorach tęczy (i nie tylko!). Dzisiaj padło na Kali, która zachwyca neonoworóżowym odcieniem.

Every time I have a chance to chose something from Panache to test, I'm always into the most colorful bras there are. Being my size, Cleo's products are true gems coming in every color of the rainbow (and more!). My today's choice is Kali in amazing neon pink shade.

źródło: Panache


Wymiary: / Measurements
Obwód rozciągnięty / Band stretched 81.9
Obwód w spoczynku / Band  65.9
Szerokość pojedynczej fiszbiny / Cup width 16.7
Głębokość miski  / Cup depth  32.8
Długość pojedynczej fiszbiny  / Wire length 34.2
Szerokość mostka  / Gore width 2.7
Wysokość mostka / Gore heigth 7.9
Wysokość pasa koło miski / Wing heigth 11.1
Szerokość ramiączek / Straps width 1.9
Haftek w rzędzie / Hooks 2

Ocena: / Rating:

Estetyka / Aesthetics
Wygoda / Comfort
Cena / Price
Wytrzymałość / Longevity
Kształt / Shape

Kali zrobiona jest z siateczki, która usiana jest uroczymi serduszkami. To komplet, o którym marzyłam, mając 12 lat (falbanki przy majtkach, kolor, serduszka...!). Pasiasta, drobna kokardka zdobi ten komplet, dodając mu trochę dorosłości. 12 letnia Madzia się smuci, 26 letnia Madź cieszy.

Kali is made of mesh, mesh with a lot of cute hearts. That is THE set I wanted when I was 12 (panties with frills, color, hearts...!). Little, striped bows add some adult vibe, making my 12-year-old self sad, but 26-year-old happy with the lingerie. 

Ramiączka wydają się być standardowej grubości, a regulować możemy je na całej długości. Mam typowy już dla mnie problem z mostkiem, który nie przylega do klatki - ale nie odstaje na kilometry, tylko trochę. Około jednego palca.

Straps seem quite standard in width and are fully adjustable. I have a problem, which is classic for me: gore doesn't touch to my chest, but I couldn't fit a world in there, just one finger. So it's good enough.
Kali nosi się wygodnie, czasem tylko siateczka trochę zsuwa się z góry biustu i trzeba się poprawić. Zgarnąć, wygarnąć, naciągnąć materiał. W ciągu całego dnia noszenia robię to przeważnie dwa razy, więc nie ma problemu!

Kali is comfortable to wear, but sometimes the mesh in upper part of the cups slides a little, makin me readjust my boobs - inside, outside, upwards, stretching the fabric. During a long day I need to check myself twice, so not much of a problem!
To stanik, który doskonale sprawdza się na co dzień, jeśli nie mam akurat ochoty świecić biustem czy założyć głęęęębokiego dekoltu. W górnej części miski biust jest nieco spłaszczony, co niekoniecznie zawsze jest wadą. Nawet ja nie zawsze lubię się chwalić tym, co mi natura dała!

It's a casual, every-day bra - color aside, it would make for a pretty good basic item. It's perfect, if I'm not in a mood for a real deep cleavage. In the upper part of the cups, breasts are a little flat, which isn't necessary disadvantageous. Sometimes I don't want to flash my ladies to the world. Let's not brag too much, ok?Z kwestii wygody - zapięcie jest dwuhaftkowe, przez co zapinanie go nie sprawia problemów, nawet bladym świtem.

As for the comfort - two-hooks fastening is a blast! Easy to use even at 5 a.m., before coffee, there's no missing!

Kali od Cleo jest stanikiem codziennym, który jest doskonale wygodny, ale nie robi wielkiego WOW. Mam wrażenie, że te są najcięższe do opisywania. Tym co dodaje pikanterii temu modelowi, niewątpliwie jest kolor, który nadal - po ponad miesiącu użytkowania - sprawia, że zawieszam na nim oko.

Cleo's Kali is a perfectly comfortable, everyday bra without the WOW effect. IMHO, those are the hardest one to write about. What spices up this style surely is the color, which still catches my eye, even after more than a month of using.

*Post sponsorowany; autorka otrzymała produkt od dystrybutora lub/i wynagrodzenie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz